از امکانات هتل : مجتمع آبدرمانی به صورت دو مجموعه مردانه و زنانه,رستوران با ظرفیت 150 نفر, کافی شاپ با ظرفیت 100 نفر ,پارکینک سر پوشیده و رو باز و درمانگاه شبانه روزی ...
Gahve Suyi 3 Top Apartment Hotel

    مجتمع هتل و آبدرمانی قهوه سوئی دارای واحدهای سوئیت, آپارتمانی یک خوابه , دوخوابه , سه خوابه و واحدهای VIP می باشد. در مجموع این هتل دارای 29 باب واحد اقامتی بوده که حداقل ظرفیت آن 102 و حداکثر ظرفیت 160 نفر می باشد. هتل دارای یک رستوران مدرن به ظرفیت 320 نفر می باشد که بوفه صبحانه میهمانان به صورت بوفه سرو می گردد و نهار و شام به صورت میز بوفه و اردور موجود می باشد. امکانات و تجهیزات واحدهای این هتل می توان به حمام و سرویس بهداشتی(ایرانی/فرنگی),یخچال,تلویزیون,ویدیو مرکزی,آنتن مرکزی,کانالهای ماهواره ای,کانال فیلم سینمایی ,کانال کودک(کارتون), تلفن سانترال,مبلمان اشاره نمود.
از ویژگیهای این هتل علاوه بر دارا بودن کلیه امکانات رفاهی در واحدهای اقامتی , وجود مجتمع آبدرمانی,سالن غذاخوری,کافی شاپ در داخل مجموعه هتل و نیز واقع شدن هتل در مرکز شهر , نزدیک بودن به مراکز خرید و سایر استخر های آبگرم از ویژگهای خاص هتل به شمار می آید.  
هتل آپارتمان قهوه سوئی سرعین مجهز به تورهای سیاحتی درون شهری و برون شهری، ,تاکسی سرویس شبانه روزی، صندوقهای امانات اختصاصی، پیشرفته ترین سیستمهای صوتی، تصویری، ماهواره و سایر امکانات بطور 24 ساعته در خدمت میهمانان عزیز می باشد.

امکانات هتل :
 
مجتمع آبدرمانی قهوه سوئی با هر دو مجموعه مردانه و زنانه,آسانسور ,پارکینک سرپوشیده و رو باز, سالن غذاخوری,سالن کنفرانس,کافی شاپ
امکانات آبدرمانی هتل :
 
دارای دو مجموعه مردانه و زنانه می باشدکه هر مجموعه دارای: استخر بزرگ عمومی,استخر کودک,استخر گروهی جگوزی دار, سونا خشک و سونا بخار,دوش آبگرمو سرد,استخر آب سرد رختکن ,بوفه و واحد ماساژ می باشد.


لیست قیمت واحدهای هتل قهوه سوئی در سال 1397
نوع واحد توضیحات نفراضافه   قیمت  
سوئیت 2 تخته - 247.500 تومان رزرو کنید ...
سوئیت 3 تخته - 275.000 تومان رزرو کنید ...
یکخوابه 3 تخته 1 نفر 342.500 تومان رزرو کنید ...
یکخوابه 4 تخته - 388.000 تومان رزرو کنید ...
یکخوابه 5 تخته     433.500 تومان رزرو کنید ...
سه خوابه 6 تخته 648.000 تومان رزرو کنید ...
هزینه نفر اضافه 60.000 تومان  
 
به افراد 5 الی 8 سال در صورت عدم استفاده از تخت اضافی نیم بهای تخت اضافی تعلق خواهد گرفت.
به قیمت های فوق9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه خواهد شد..
شرایط و مقررات رزواسیون هتل قهوه سوئی
استخر بزرگ آبگرم گاومیش گلی مجتمع آبدرمانی سبلان استخر آبدرمانی ساری سو
  مجتمع آبدرمانی بئش باجیلار   مجتمع آبدرمانی قهوه سوئی   مجتمع بزرگ آبدرمانی ایرانیان
  مجتمع آبدرمانی ژنرال   مجتمع آبدرمانی ارشاد(مدرن پهنلو)   مجتمع آبدرمانی مدرن شهر آفتاب

آدرس هتل آپارتمان قهوه سوئی :
شهر توریستی سرعین - چهارراه قهوه سوئی